Pre chýbajúci priestor bola aktivita ukončená.

Hami dielničky

Detské dielničky sú zamerané na rozvoj detí a ich správny vývin. Snažíme sa pripraviť aktivity, ktoré sú vhodné už pre najmenších. Cieľom je aj to, aby dopĺňali udalosti v danej sezóne. Tvoriť budete môcť raz mesačne počas niektorého stretnutia v herničke. Účasť je spoplatnená, ale len na nevyhnutné pokrytie nákladov na materiál potrebný pre tvorenie.
Nezabudnite si na každú dielničku doniesť vhodné oblečenie, aby sa dieťatko mohlo prípadne aj zafúľať.


JÚN - predbežný termín poslednej detskej kreatívnej dielničky v tejto sezóne je tradične v stredu 17.6.2015 v čase 10:00-12:00. Detičky budú mať možnosť MAĽOVAŤ ČAJOM. Materiál je prírodný, neškodlivý, dá sa piť aj prať. Táto aktivita je preto vhodná už od narodenia. Či už deti použijú štetce, alebo len vlastné pršteky. Téma maľby je voľná, fantázii sa medze nekladú a poskytuje preto priestor na rozvoj kreativity. Počas tvorenia si detičky môžu vyskúšať aj techniku á la "Rorschachov test" ;) 

Dielnička je bezplatná, poteší nás však dobrovoľný príspevok na zabezpečenie ďalších aktivít v Hami klube.

V prípade nepriaznivého počasia bude dielnička v interiéri.


MÁJ - všetko rastie, kvitne a preto bude v stredu 20.5.2015 venovaný vonkajší priestor tvorivej dielničke na tému: zeleninka a kvietky. Budeme strihať, lepiť, kresliť a rozvíjať fantáziu.

 

MAREC - veľkonočné vajíčka - pred Veľkou nocou sme sa aj my pripravili na sviatok vítania jari. Témou boli pestré veľkonočné vajíčka.

 

FEBRUÁR - valentínky

Sv. Valentín je dňom, kedy si nie len zaľúbení preukazujú vyznania lásky. Počas februárovej dielničky si spolu s detičkami vytvoríme krásnu pamiatku na tento deň.  Valentínku môžete použiť ako drarček pre Vašich najbližších

Na biely papier budeme lepiť červené srdiečko, na ktoré spravíme biely odtlačok ručičky dieťatka. V prípade záujmu sa môže obrázok doplniť aj odtlačkom ruky rodiča. Celé dielko bude doplnené kartónovou paspartou (lemovaním/rámikom). Váš výtvor si môžete doma zarámovať na pamiatku alebo použiť ako darček pre svojich milovaných. Aktivita je vhodná pre deti už od 0 rokov.

Ukážka, čo sme vytvorili:

  

 

 

DECEMBER - zdobenie medovníčkov