Sezónne aktivity

RODINNÁ GULÁŠOVICA

Po úspešnej spoločnej rodinnej akcii Vám prinášame ďalšiu možnosť stráviť príjemne spoločný čas. Tentoraz pre Vás organizujeme guláš párty, pri príležitosti MEDZINÁRODNÉHO DŇA DETÍ

kedy: v sobotu 30.5.2015 v čase 8:00-13:00 (čas ukončenia je nezáväzný a orientačný)

kde: v detskej komunitnej záhradke Paprika v HamuliakoveRODINNÁ OPEKAČKA & PIKNIK

Radi by sme Vás v piatok 8.5.2015 (voľný deň) pozvali na spoločné rodinné stretnutie pri príležitosti blížiaceho sa Dňa matiek.

• čas: o 15:00 (do cca 20:00)

• kde: v areáli novovybudovanej komunitnej záhradky (za telocvičňou, medzi škôlkou a základnou školou)


Prineste si so sebou:

• hlavne dobrú náladu

• aby bolo veselo: hudobníci - naladené hudobné nástroje (gitara, tamburína, perkusie...), speváci - odpočinuté hlasivky ;)

• všetko ako keď idete na opekačku do prírody: paličky na opekanie, jedlo, nápoje, zeleninku, pečivo, deku na sedenie....

• mamičky môžu napiecť niečo slané či sladké pod zub, čo bude k dispozícii pre všetkých


Hami klub zabezpečí:

• vybudovanie ohniska

• drevo na oheň

• vynikajúce letné počasie (predbežná predpoveď: slnečno, 30°C)


Počas celého podujatia je samozrejme nevyhnutné dbať o bezpečnosť a zdravie všetkých účastníkov (hlavne detí) a ochranu majetku, najmä z dôvodu manipulácie s otvoreným ohňom.

Zároveň, tiež prosíme všetkých účastníkov o dodržiavanie čistoty a poriadku v areáli komunitnej/školskej záhradky.


(Vybudovanie ohniska bolo odkonzultované aj s OR HaZZ Pezinok; o konaní podujatia je informovaná aj samospráva obce; a v deň konania bude nahlásené založenie otvoreného ohňa pod dozorom dospelých osôb na verejnom priestranstve aj HaZZ v Šamoríne.)

11.2.2015 - Mini KARNEVAL

Plesová sezóna je v plnom prúde. Preto by sme do tejto zábavnej činnosti radi zapojili aj najmenších. Počas herničky v stredu 11.2.2015 v čase od 10:00 do 12:00 hodiny si spestríme náš klub mini diskotékou v maskách, škraboškách alebo si len tak zatancujeme. Kto máte nejaký kostým či maškarné doplnky, nezabudnite si ich so sebou doniesť (pre deti aj dospelých), aby nám bolo spolu v tento deň veselo, bláznivo a aby sa mohli deti vyšantiť trošku netradične vo svete fantázie.

Vstup je VOĽNÝ - budeme však vďační za každý dobrovoľný príspevok.